New Friends.....

11. ledna 2008 v 18:53
Tak tu mám pár zanovních foteček s novejma lidičkama, který tu za ten týden znám, je jich tu spousta a mají chuť se seznamovat ať už je to v prádelně, v klubu nebo ve výtahu, vsichni jsou moc faajn:) A díky tomu se tu prostě nemůžete ani chvilku cítit sami.
Tak tohle je Péťa- právnička, - první človíček, se kterým jsme v Bergenu na letišti promluvila, je moc fajn. a lavně blázen do běhání, pořád mi volá a tahá mě do fitka, kde si s přehledem dá 10 km běhání. No díky ní mě nepoznáte až se vrátím:) Strašně ráda používá kolejní telefon a hodně často volá, což určitě zbožnuje má spolubydla Brazilka- která mi pořád jen musí vyřizovat, že volala Petra:)
Tady je Andrew a Walter. Dva černoušci z Ugandy, ti chudáci, co mi vlekli můj kufr na koleje:) Tahle fotka vyšla asi až na třetí pokus, jinak jim byly vidět jen ty bily zuby:) Jsou moc fajn a hrozní gentlemani, takový u nás holky nenajdem:( Přiletěli jsem přímo z Ugandy, kde měli 33 stupňů, nejnižší teplotu zažili plus 15 a bundy si museli nechat poslat z Ruska, protože se u nich nic takového neprodává. Tak měli chudáčci trochu teplotní šok:)
Tady jsme s Péťou právničkou a Waltrem prvni den v klubu- maj tu papírový hrníčky na jedno použití s ouškem, ty jsou úplně boží:)
Tohle je Phillip, Australan. Bezva kluk co projel půl světa, tady je mým kulečníkovým rádcem a trenérem. Chystá se v únoru do Čech, tak jsem mu dala několik tipů, tak tam doma nic neproveďte ať nemáme ostudu. S ním a dalšími asi deseti lidma, hlavně z Austrálie a Kanady vyrážíme v neděli lyžovat, tak to bude myslím bezva
.
Tim je z Kanady, studuje tady dva roky magsterský- politologii a je to kamarád ty mojí Brazilky. Je to asi jedinej člověk tady, kterej mluvíbuď rychle nebo nějak blbě a občas mám problémy mu prostě rozumět, hlavně volat si s ním je vážně mazec- školní poslechy angličtiny všech úrovní jsou proti tomu pohodička:) jede s námi taky na hory a neumí pít, naše Becherovka s ním pěkně zamávala:)
No tak to by prozatím stačilo, určitě jsem brzy přidám další fotky a taky vám vyfotím brazilku, co vypadá jak Němka, nakonec je celkem fajn:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama